top of page

Jak o vás budu pečovat

ANEB DOTEKY JAKO KLÍČ K UVOLNĚNÍ

Individuální masážní terapie

ANEB CO ZROVNA TEĎ POTŘEBUJEŠ

Každý potřebuje něco jiného.

Klasická masáž, reflexologie, dornova metoda, myofasciálni techniky, jemné manipulace, lávové kameny namixované tak, jak to žádá stav ošetřovaného.

Po úvodní rozmluvě se dohodneme, co a jak budeme ošetřovat. Nechť nás vede momentální stav a naladění.

Bowenova tlaková masáž

ANEB POD JEMNÝM TLAKEM TLAK SE ROZPOUŠTÍ

Jedná se o techniku měkkých tkání s reflexním působením. Jelikož je to šetrná, rychlá technika, hodí se i pro ty, kteří, nevydrží dlouho ležet, pro lidi unavené nebo oslabené, velmi vhodné pro podporu regenerace po úrazech či operacích.

Dornova metoda

ANEB NAROVNEJ SE

Manuální terapie uvádějící za pomoci pohybu a dechu obratle a klouby do přirozené polohy. Ošetřovanému se uleví nejen fyzicky, ale mnohdy pozoruje i úlevu "na duši". Díky změně postavení kloubů dochází ke změně průtoku energie, leckdy se  odstraní energetické bloky.  Dornovu metodu považuji za celostní terapii, ovšem s tím, že hodně záleží na přístupu ošetřovaného, bez jehož přičinění by ke změně nedošlo.

Probuď lymfu

ANEB UVOLNI A NECH PLYNOUT

Lymfa je téměř zázračnou tělní tekutinou, která toho dokáže víc, než si dovedeme představit. Je součástí imunitního systému, umí toho dost uvolnit, pokud jí vytvoříme dobré podmínky. Ale pokud se o ni nezajímáme a podmínky jí ztěžujeme, zasekne se mohou nastat nepříjemnosti třeba ve formě otoků, špatně fungujícím hospodaření s vodou v těle, únavy fyzické i psychické, snížené imunity a dalších.

K rozproudění lymfy přistupuji komplexněji. Základem je manuální lymfatická masáž, přidávám reflexní ošetření, případně povolení určitých svalových skupin, či "srovnání kostry", je-li třeba. Podpořím esenciálními oleji a tipy na samoošetření.

Reflexní techniky

ANEB DOSAH JEMNÉHO DOTEKU

Reflexní techniky patří k pilířům mé práce. Jemným způsobem je možné příznivě ovlivnit celé tělo, dát impulz k nastartování samouzdravovacích procesů. A to vše velmi šetrně, jemně, v podstatě bezbolestně. Respektuji jedinečnost každého, nenutím vašemu tělu můj pohled na jeho fungování, dávám vám čas na nalezení takového nastavení, které je pro ten okamžik pro vás nejlepší.
Používám reflexní terapii chodidel či dlaně, bowenovu tlakovou masáž, některé fasciální techniky, občas sáhnu po meridiánové masáži.
Reflexní masáž lymfatického systému je něco, co doporučuji jako techniku, která má vliv na mnoho úrovní našeho bytí.

Neurotaktilní integrace

ANEB HARMONIZACE NERVOVÉHO SYSTÉMU

využívá  techniky ke stimulaci různých receptorů v kůži a snaží se vhodně zapojit a integrovat senzorický systém do celého systému mysli/těla. Jakmile k tomu dojde, tělo uvolní obranné reflexy a otevře se systém prožitku bezpečí, dochází k hlubokému uvolnění a začne se zlepšovat regulace emocí a vnějších projevů.
Je to metoda vyvinutá primárně pro práci s dětmi s neuromotorickými poruchami, u kterých integrováním senzorického systému může pokračovat zdravý motorický, komunikační a kognitivní vývoj. Nicméně i její použití u dospělých lidí má velký vliv na zklidnění nervového systému, hluboké uvolnění svalů, úlevu od bolesti.

Rituály

ANEB NAHLÉDNI DO HLOUBKY

Rituály nás vytáhnou ze všedního života a pošlou na dobrodružnou cestu po našem nitru. Ráda říkám, že nás vynulují. Velmi hluboké uvolnění na všech úrovních, někdy uvědomění.

Trvání všech rituálů 90 min


RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ

Má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech vrstvách a na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v  naladění psychiky

Z názvu je možné odvodit, že sestává z 5 částí

Země - nejsilovější, avšak velmi příjemná část. Přivede vás k hlubšímu prožívání vlastního těla.

Voda  odnese napětí a roztěkanost

Vzduch uvolní hlavu, zastaví proud myšlenek

Oheň spálí zbytky stresu a starostí

Akaša vše uhladí, propojí. Propojí tělo s myslí a nekonečnem


GUATEMAL

Silný rituál zaměřený na uvolnění nepotřebných obav, emocí, prožitků uvízlých v těle. Rituál je sice silný, zároveň však dostatečně jemný na to, aby uvolnění nepřinášelo bolest a propady, naopak, aby si ho přijímající užil.


ČISTÝ KRYSTAL

Rituál uvolňující toxiny, regenerující kůži, svaly i vnitřní orgány. Zahrnuje peeling celého těla, zábal, masáž obličeje, reflexní masáž nohou, uvolňující techniky.

Kraniosakrální terapie

PONOŘ SE, TIŠE PLUJ A POZORUJ

Celostní a bezpečný přístup, který ukazuje cestu k rovnováze, ke svému středu. Tak bych velmi krátce vyjádřila svůj pohled na kraniosakrální terapii. Klientovi jsem průvodcem vytvářejícím bezpečný prostor pro to, aby se zcela zastavil, uvolnil, přestal se ovládat a oddal se léčivé přirozenosti přesně v souladu se svou připraveností.
Kranio je velice bezpečný, jemný a zároveň silný nástroj sebeuzdravování na všech úrovních. Terapeut plně respektuje jeho hranice a potřebu prostoru klienta. Pouze nechává plynou dech života, rozpínat prostor a rozhostit ticho, klid a mír. Zůstává vědomý a tichý.

Co nabízím: Services
bottom of page